FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

ARTERO

Фильтр
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

ARTERO

ARTERO S.A. компанія, заснована у 1909 році. Спеціалізується на продукції для перукарів, грумерів та кухонного начиння.

Сім'єю Артеро, це ремесло передається з покоління в покоління, засновником якої був Паскуаль Артеро, а потім Даніель Артеро, далі Фернандо та Фіна Артеро, і до сьогодні Алекса та Еду Артеро, чинні директори компанії та правнуки засновника. Компанія йде в ногу з часом і адаптує свої товари та стратегії до нових умов в Іспанії та на міжнародних ринках світу. Артеро SA, заснована в 1909 році і першим, що почала випускати сім'я, були ножиці для стрижки тварин, в основному коней. Пізніше, в 1918 році магазин переїхав до Барселони на Лібретерія-стріт, де він почав спеціалізуватися на продажу столових приладів та інструментів та товарів для перукарень (мило, креми для гоління, лосьйони тощо) і домашнього використання. Завдяки високій якості своєї продукції і своїй твердій прихильності до заточування ножиць і бритви, швидко став лідером в оснащенні магазинів і перукарень міста. на вулиці в історичному центрі Барселони, в готичному кварталі, а за кілька метрів від штаб-квартири Женералітату Каталонії та Барселони. Протягом багатьох років цей об'єкт зазнав кількох реконструкцій, але всі вони були зроблені, зберігаючи старий дух школи. У 2000 році магазин-компанія отримав премію "Срібна троянда", що присуджується за краще ремоделювання під магазини готичного кварталу. З часом Артеро все більше спеціалізується в трьох областях: кухня, два варіанти салону, для людини і виробництво різних інструментів і засобів для грумінг салонів, в яких став світовим лідером даної галузі виробництва.

У 2009 році компанія відзначила свою 100-річну річницю. Більш ніж 100-річний досвід роботи дав можливість адаптуватися на сьогоднішньому світовому ринку та досягти економічного розвитку та впровадження нових продуктів для професійних перукарських салонів та перукарів.

За останні роки компанія CUCHILLERÍA ARETRO S.A., не забуваючи про виробництво, організувала експортно-імпортний комерційний відділ, експортуючи свою продукцію в різні країни світу. ARTERO спеціалізується на трьох основних напрямках: Кухонне приладдя, інструменти та обладнання для професійних перукарень, та товари для грумінгу.

CUCHILLERÍA ARETRO S.A. може похвалитися дистрибуцією своєї продукції в таких країнах: Великобританія, Ірландія, Голландія, Болгарія, Бразилія, Сербія, Бельгія, Фінляндія, Швеція, Данія, Литва, Норвегія, Словаччина, Хорватія, Україна, Угорщина, Ісландія, Росія, Кіпр, Польща, Порту , Франція, Італія, Німеччина, Австрія, Греція, Румунія, Мексика, Аргентина, Південна Африка, Канада та США.

Ви знайдете все для стрижки собак та потреб грумерів, косметика, інструменти, фени, столи, ванни, ножиці та машинки для стрижки. Професійний одяг та багато іншого.

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!