FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Savory

Фильтр
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Savory

Створення кормів Savory для котів і собак стало новим етапом еволюції компанії «Сузір’я» та продовженням нашої місії піклування про тих, за кого ми назавжди відповідальні.

Орієнтуючись на те, що чотирилапі вихованці – це частина родини, ми скомбінували власний досвід із досягненнями визнаних лідерів європейської зооіндустрії, врахували сучасні тренди на здорове харчування і отримали раціони супер преміумкласу.  

Savory – це біологічно відповідні, збалансовані корми, які дають можливість відчувати нашим улюбленцям яскравий смак життя. 

Асортимент представляє собою сухі й вологі корми для собак і котів різного віку, порід та особливостей. Висока якість гарантована не лише відбірними інгредієнтами, а й найкращими інноваційними технологіями виробництва наших європейських партнерів – заводів VAFO і UPF. Продукція заводів сертифікована на відповідність міжнародним стандартам контролю якості на всіх етапах виробництва.

Ексклюзивні рецептури кормів Savory розроблені професійними нутриціоністами з Бельгії та Чехії за принципами збалансованого, корисного та смачного харчування.

В чому відмінність раціонів Savory від інших? Основна складова частина корму – свіже фермерське м’ясо дбайливо відділене від кісток і риба, що пройшла таку ж обробку. Далі йдуть овочі, фрукти та ягоди, а потім і наші «родзинки», точніше – суперфуди. Чому з префіксом «супер-»? Бо кожне маленьке зернятко містить силу-силенну корисних елементів.

Корисне може бути смачним, і корм Savory це підтверджує!

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!