FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Eye Envy

Фильтр
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Eye Envy

Косметика "Eye Envy" (Ай Енві) розробили У 2001 році в США спеціально для ефективного розв’язання проблеми сльозотечності та видалення під очима під очі. 

Eye Envy (« Завидні очі») Виготовлення в Америці і зарекомендували Найліпше бути серед власників розплідників, ветеринарів та орумерів по всьому світі.

У даний момент Eye Envy - Найефективніша система, представлена на сучасному ринку, яка усуває сльозотення і усуває негарні сльозні доріжки під очима собак і котів.
Знімає запалення відразу після першого застосування. Ефективно, безпечно, швидко і м'яко Видаляють негарні плями від сечі, їжі, червоної дріжджової інфекції. Чудовий результат ви зможете досягти вже після семи днів використання!

Для очей собак і котів є нормою зволожування слізьми, але якщо сльозна рідина починає скаплюватися вовну навколо очей, то вона стає ідеальним середовищем для розмноження бактерій, які спричиняють появу темних плям. Якщо не реагувати на цей процес, бактерії можуть викликати сильний гнів і навіть інфекцію. Система Eye Envy Намагається боротися з джерелом проблеми - бактеріальною інфекцією.

Eye Envy  (Ай Енві) – це:

- Швидке усунення потворних плям від сліз.

- відсутність відбічників та інших небезпечних хімічних речовин;

- наявність антисептичних лікарських екстрактів;

- Висока ефективність.

- Довгий результат;

- професійний догляд.

Кожен товар проходить обов'язкову перевірку і тестування, що допомагає досягти найбільш позитивного результату. До складу спеціальних засобів входять натуральні компоненти, які абсолютно безпечні для чотирьохногих дітей. Тому жодних алергій, неприємних відчуттів і дискомфорту! Рецептури косметики створюються згідно з індивідуальними фізіологічними та віковими характеристиками тварин. Тому то торгова марка може рекомендувати як цуценям, так і кошенятам, а також дорослим улюбленцям. Для того щоб швидко позбутися непривабливих підтасовок домашніх улюбленців, працівники бренду входять до складу чотирьох основних складових, що мають точне відношення до дії. Кажуть, що вже після семи днів використання домашнього вихованця може похвалитися ясним поглядом і відсутністьм запалень. Окрім основної функції, брендові засоби мають ще й додаткові призначення: вони надають комплексний догляд за очима хвостових друзів, захищають їх від інфекцій (надається антибактеріальними властивостями).

Підходить цуценям і кошенятам!

Компанія Vippkorm з 2016 року є офіційним дистриб'ютором косметики Eye Envy (Ай Енві) на території України! У нас завжди є оригінальна продукція з актуальними термінами придатності та професійний підбір для конкретної породи або завдання.

Внимание! У 2022 г спостерігаються підробки косметики виробника Eye Envy, для гарантії результату прохання отримати косметику тільки у офіційного дистриб'ютора в Україні і орієнтуватися на реальну вартість даної косметики в США.  Остерігайтесь дешевих підробок і ніколи не набувайте косметики на розвід або розлив!

ПОКУПУЙМО КОСМЕТИКУ EYE EYVY ТОЛЬКО У НАДІЖНИХ ПРОДАВЦЯ!

Сайт виробника https://www.eyeenvy.com/

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!