FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

MOSER

Фильтр
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

MOSER

MOSER - УКРАЇНА

Ради вітати Вас і ласкаво просимо на офіційний сайт Moser в Україні. Moser - це успішний і знаменитий на весь світ динамічний німецький бренд-виробник професійних інструментів для перукарів. Всесвітню популярність Moser отримав завдяки високоякісним, надійним і довговічним машинам для стрижки волосся та тримерам, які стали еталоном машинок в багатьох країнах Європи. За роки роботи бренд Мозер значно розширив свій асортимент продукції, додавши в нього фени, плойки, випрямлячі і цілий ряд аксесуарів.


Професійний інструмент для професіоналів

Виняткові ідеї продукції, яка орієнтована на застосування сучасних технологій, і яка має високу якість "Зроблено в Німеччині" є характерними для продукції MOSER.


MOSER є провідним європейським виробником перукарського інструменту, встановлюючи стандарти, коли справа доходить до інноваційних професійних приладів. Moser це бренд з багатими традиціями, який є частиною Wahl Clipper Corporation (США) корпоративного альянсу, лідера міжнародного ринку у виробництві професійних високопродуктивних інструментів для догляду за волоссям.


Новітні розробки та виробниче обладнання застосовуються на заводі Wahl GmbH в місті Унтеркірнах і місті в Шварцвальді. Всі професійні перукарські інструменти і, природно, аксесуари до них, такі як леза і ножі, виготовлені в Німеччині, розробляються і виробляються в Унтеркірнах і поширюється звідти по всьому світу. На додаток до професійної продукції для перукарського сектора, асортимент продукції Wahl GmbH також включає машинки для стрижки тварин Moser.


Якість і безпека

Абсолютне задоволення потреб клієнтів є прагненням і мотивацією, яка рухає нами. Для досягнення цієї мети, всі наші процеси розробки та виробництва нашої продукції і надання послуг спеціально розроблені для задоволення очікувань наших клієнтів. Ми вважаємо, що якість виробленої продукції повинна завжди бути на висоті. Щоб дати нам можливість постійно покращувати якість наших продуктів і послуг, ми підтримуємо систему менеджменту якості, що відповідає стандарту ISO 9001: 2008, яка сертифікована за стандартом VDE.


Нові моделі піддаються ретельному тестуванню перед серійним виробництвом. Офіційне затвердження серійного виробництва надається тільки тоді, коли всі відповідні юридичні вимоги виконані і прилади також виконують наші власні додатково певні критерії перевірки і контролю якості.


Деякі з наших критеріїв перевершують правові вимоги щодо, коли мова заходить про придатність до використання і безпеки. Перевірки, проведені в ході виробничого процесу необхідні, щоб наші продукти демонстрували максимальну ступінь функціональності і безпеки. Ці перевірки включають 100% тестування важливих функцій і характеристик, які можуть мати вирішальне значення, коли мова йде про безпеку.


Крім того, різні модулі та компоненти піддаються регулярному тестуванню на витривалість. На додаток до якості наших продуктів і послуг, ефективність і екологічна безпека наших процесів також беруться до уваги. Екологічні аспекти і безпека продукції є складовими частинами нашого розвитку продукції і виробничого процесу. Саме тому ми прагнемо досягти надійного і екологічно безпечного вирішення для всього життєвого циклу продукції, від виробництва і аж до утилізації. З цією думкою ми використовуємо екологічно сумісні матеріали настільки, наскільки це можливо.


Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!