FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

DoggyMan (ДоггіМен) Soft Chicken Strip – Ласощі полички з курячого філе для собак та цуценят

  • DoggyMan (ДоггіМен) Soft Chicken Strip – Ласощі полички з курячого філе для собак та цуценят

  • Код: 4448
  • В наличии
  • 150 грн

DoggyMan (ДоггіМен) Soft Chicken Strip

– Ласощі полички з курячого філе для собак та цуценят Ласощі для собак DoggyMan Soft Chicken Strip – смачне м'ясне частування для вашого улюбленця. Склад ласощів спеціально адаптований для гарного засвоєння та відповідає потребам харчування собак. Крім того, у смужках знижений вміст жиру, щоб ви могли контролювати вагу вихованця.

Рекомендується для дорослих собак усіх порід та цуценят старше 2-х місяців. Упаковка ласощів ДоггіМен Курячі Міні-Смужки є фольгованою стрічкою, що складається з 4-х саше по 20 г кожне. Пакетик легко відокремити від упаковки по лінії перфорації і отримати порцію герметично упакованих ласощів, яку зручно взяти на прогулянку з собакою або тренування. Ласощі досить м'які, його просто розламувати на частини та давати вихованцю у вигляді заохочення. Собака легко з'їсть таке частування, т.к. воно не вимагає ретельного пережовування. Також цей вид ласощів підійде для собак із проблемами зубів та літніх вихованців. Собака просить ще?

ВАЖЛИВО! Пригощайте вихованця правильно: ніколи не замінюйте ласощами повноцінний прийом їжі, особливо коли собака має проблеми із зайвою вагою. Ласощі – це всього 8-10% від загального добового раціону собак, дотримуйтесь норм годівлі залежно від ваги вашого вихованця. Переваги смачне поживне доповнення до повсякденного меню; допомагає збалансувати раціон собаки; добре перетравлюється та засвоюється; має насичений м'ясний смак; з високим вмістом корисної тварини білка (філе курки) для підтримки здоров'я та активності вашого вихованця, зміцнення імунітету; контроль ваги: має низький вміст жиру (8%); легко розламується на частини, можна використовувати як мотивуючий фактор під час дресирування або за хорошу поведінку; не містить солі; рекомендується для дорослих собак та цуценят старше 2-х місяців; зручне упакування. Подробнее: https://zoolandia.com.ua/ua/product/doggyman-soft-chicken-strip-e2-80-93-lakomstvo-polochki-iz-kurinogo-file-dlya-sobak-i-schenkov.html

Написати відгук

Будь ласка для того, щоб залишити відгук

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!