FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Milbemax (Мільбемакс) - антигельмінтний препарат широкого спектру дії для середніх та великих собак (вага від 5 до 25 кг)

  • Milbemax (Мільбемакс) - антигельмінтний препарат широкого спектру дії для середніх та великих собак (вага від 5 до 25 кг)

  • Код: 4402
  • В наличии
  • 200 грн

Опис Milbemax (Мільбемакс) - антигельмінтний препарат широкого спектру дії для середніх та великих собак (вага від 5 до 25 кг)

Milbemax для собак – комбінований антигельмінтний препарат, що діє як на нематод, так і на цестодоцид. Мільбеміцину оксим у складі препарату активний щодо личинок та імаго нематод, які паразитують у шлунково-кишковому тракті собак. Під його дією збільшується проникність клітинних мембран для іонів хлор, що в кінцевому рахунку веде до паралічу та загибелі паразита.

Празиквантел викликає деполяризацію мембран, руйнування тегументу та скорочення мускулатури, що призводить до загибелі паразита. Дія препарату починається вже через 2-4 години після його прийому. Виводиться він переважно із сечею протягом двох діб. За ступенем впливу на організм Мільбемакс відноситься до помірно небезпечних речовин.

У лікувальних та профілактичних дозах не мають сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії, проте токсичні для риб.

ПОКАЗАННЯ

Мільбемакс призначають з лікувальною та профілактичною метою при нематодозах, цестодозах та змішаних нематодо-цестодозних інвазіях, викликаних гельмінтами наступних видів: цестоди – Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinocoaus multilocularis, Mesoce. ; нематоди – Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Renosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (з профілактичною метою).

Протипоказання

Протипоказанням до застосування препарату є підвищена індивідуальна чутливість собаки до його компонентів, а також виражені порушення функції печінки та нирок. Також не можна давати Мільбемакс виснаженим і хворі на інфекційні хвороби тварин, цуценятам молодше за двотижневий вік і з масою тіла менше 0,5 кг.

Таблетки для дорослих тварин призначені лише для собак із масою тіла понад 5 кг. У зв'язку з підвищеною чутливістю собак певних порід до макроциклічних лактонів, препарат не рекомендується давати щенятам породи бобтейл, коллі та шелті. Вагітним і годуючим сучкам Мільбемакс дають під наглядом ветеринарного лікаря.

Написати відгук

Будь ласка для того, щоб залишити відгук

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!