FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Багатофункціональний засіб для догляду за домашніми тваринами Tauro Pro Line Ultra Natural Care 6in1 Pure Mist 250ml

  • 450 грн

Природний багатофункціональний засіб, який отримується шляхом електрохімічної активації. Внаслідок цього процесу утворюється лужна вода з pH 11,3. Вона призначена для щоденного догляду за шкірою, шерстю, очима та вухами собак, котів та інших домашніх тварин. Підходить для використання під час виставок.

 

Гігієна очей

Видаляє бруд і плями від сліз. Ви можете безпечно розпорошувати засіб прямо в очі вихованцю, а потім протерти їх ватним диском.

Гігієна вух

Видаляє бруд з вух. Ви можете безпечно розпорошувати засіб прямо у вуха вашого вихованця, а потім протерти їх ватним диском.

Догляд за шерстю

Продукт захищає шкіру від зневоднення та алергії. Допомагає видалити бруд зі шкіри або шерсті, жовті плями сечі. Сприяє виробленню колагену. Засіб притягує вдесятеро більше вологи, ніж вода. Його можна розпорошувати прямо на шерсть.

Антистатичний ефект

Висока лужність знижує електризацію шерсті. Ідеально підходить для використання під час виставок, коли шерсть потребує бездоганного вигляду.

Дезінфекція

Кислотне середовище - зручне середовище для розмноження бактерій. Лужна вода особливо несприятлива для бактерій, тому цей продукт підходить для дезінфекції, має антибактеріальні властивості.

Косметична ефективність

Використання в поєднанні з шампунем, кондиціонером або іншою косметикою дозволяє покращити їх властивості більш ніж у 7 разів.

Зволоження

Міст має зволожуючі властивості, тому може допомогти захистити шкіру від зневоднення та алергії.

Легко використовувати

Спрей надзвичайно зручний у використанні. Просто розпорошіть його на забруднені ділянки.

Для різних тварин

Продукт підходить для догляду за собаками, котами та іншими невеликими домашніми тваринами.

Написати відгук

Будь ласка для того, щоб залишити відгук

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!