FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Orozyme - гель для боротьби з проблемами зубів та ясен

  • Orozyme - гель для боротьби з проблемами зубів та ясен

  • Код: 4394
  • В наличии
  • 568 грн

«Інструкція по застосуванню та норма споживання:

Використовувати кожен день після останнього годування.

Собаки вагою до 20 кг - 2 см гелю;

Собаки більше 20 кг - 5 см гелю згодовувати прямо в пащу (цей спосіб найбільш ефективний для всіх тварин);

Кішки, тхори і собаки малих порід - 1 см гелю згодовувати прямо в пащу, або нанести гель на лапу, щоб тварина злизала.»

Формування зубного нальоту на поверхні емалі зубів відбувається завдяки життєдіяльності бактерій та наявності живильного субстрату для них (залишки їжі). Рясне скупчення зубного нальоту призводить до виникнення неприємного запаху з рота, утворення зубного каменю та запалення ясен, а надалі – розвитку захворювань пародонту, що призводить до втрати зубів.

За відсутності догляду за порожниною рота, результатом може бути: утворення нальоту, зубного каменю, рецесія ясен, кровоточивість та запалення ясен, а також випадання зубів.

Гель для догляду за зубами Orozyme є ідеальним рішенням для ефективної гігієни порожнини пащі. Система пероксидази, що міститься, - комплекс ензимів слини - допомагає зберегти природний баланс мікроорганізмів в порожнині рота.


Гель для догляду за зубами Orozyme (Орозім) містить, крім іншого, поверхнево-активну речовину, яка гарантує досить довгий контакт Orozyme (Орозім) із зубами та яснами. Комплекс ензимів інфільтрує зубний наліт і руйнує таким чином причину для бактеріального розмноження. Завдяки цьому процесу підтримується руйнація існуючого нальоту та запобігає його подальшому утворенню. Додатково, механічно, видаляється зубний наліт м'якими поліруючими засобами, що містяться в гелі, за допомогою слини і язика собаки.

Основний активний компонент Орозим гелю - лактоферин -поліфункціональний білок із сімейства трансферинів.

Лактоферрин є одним із компонентів імунної системи організму, бере участь у системі неспецифічного гуморального імунітету, регулює функції імунокомпетентних клітин та є білком гострої фази запалення.

Головні біологічні функції цього білка - це зв'язування і транспорт іонів заліза, але крім цього лактоферрин має антибактеріальну, антивірусну, антипаразитарну, різні каталітичні активності.


Склад:

LPO-комплекс: амілаза, глюкоамілаза, глКозооксидаза, лактопероксидаза, супероксиддисмутаза (SOD), лізоцим, лактоферин, м'які поліруючі компоненти, неіонний сурфактант, смакові добавки


Інструкція із застосування та норма споживання:


Використовувати один раз на день – не більше 3-4 разів на тиждень.


Собаки вагою до 20 кг - 2 см гелю, собаки більше 20 кг - 5 см гелю згодовувати прямо в пащу (цей спосіб найбільш ефективний для всіх тварин)


Кішки, тхори та собаки малих порід - 1 см гелю згодовувати прямо в пащу, або нанести гель на лапу, щоб тварина злизала.


Тварина почне облизуватись, тим самим запустивши взаємодію активних складових зі слиною. Рухи язика також сприяють дотику м'яких поліруючих елементів із зубною емаллю. Препарат не викликає відторгнення, тому що має приємний смак і не відрізняється різким запахом


В упаковці ви знайдете щітку-напальчник, якою зручно наносити гель на поверхню зубів, а також наконечник-аплікатор, за допомогою якого простіше вводити гель кішкам, тхорам, маленьким собакам та іншим тваринам.


У запущених випадках рекомендується професійне механічне або ультразвукове чищення зубів вашого вихованця у ветеринара.


Умови зберігання – прохолодне та сухе місце!


Виробник: Ecuphar

Написати відгук

Будь ласка для того, щоб залишити відгук

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!