FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Розплутувальний спрей-кондиціонер Isle of Dogs №63, від ковтунів шерсті собак 250мл

  • Код: 4308
  • Виробник:
  • В наличии
  • 700 грн

Спрей-кондиціонер Isle of Dogs № 63, що розплутує, — засіб для полегшення догляду за шерстю вихованця. Він допомагає акуратно та швидко розплутати вузлики, ковтуни без попереднього миття собаки. Зручний і простий у використанні, тому його можна брати із собою у подорож. Цей спрей можна назвати кращим засобом для розплутування ковтунів собаки, оскільки він діє дуже ефективно і не залишає липких слідів. Підходить для профілактики сплутування шерсті.

Доступний в об'ємах: 50мл, 250мл, 1л

Коли використовувати спрей-кондиціонер, що розплутує, Isle of Dogs № 63

Нерідко виникають випадки, коли собаку потрібно швидко упорядкувати, тоді і застосовується «розколтунювач шерсті» без миття шампунем. Власникам довгошерстих вихованців (йоркширський тер'єр, пекінес, ши-тцу) стикаються з проблемою збереження довгих пасм. У цій ситуації також пасуватиме спрей для розплутування шерсті №63. У пуделів, мальтезі тугий завиток і суха шерсть, тому їм необхідний засіб для простого та швидкого розчісування. Зі спреєм від ковтунів Isle of Dogs ножиці не знадобляться - він допоможе вже після першого використання.


Рекомендується спрей для розплутування ковтунів шерсті собак купити в Україні разом із шампунем №10 та кондиціонером №50 з тієї ж серії Couture з олією вечірньої примули.

Написати відгук

Будь ласка для того, щоб залишити відгук

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!