FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Дощовики

Фильтр
Показано з 1 по 15 з 175 (всього 12 сторінок)

Дощовики
Ніщо не може так зіпсувати прогулянку та настрій, як дощ. А якщо дощ затягнувся надовго, то думка про наслідки вигулу під дощем навіює жах. Тьмяна вовна, чхання, бруд Вашого вихованця переслідують Вас цілими днями. Заборонити Ви собаці гуляти не можете, і крізь поганий настрій та невдоволення, мимоволі спостерігаєте як Ваш вихованець хвацько влітає у калюжі та щиро цьому радіє. Поки Ви стоїте під парасолькою і марно намагаєтесь умовити свого улюбленця «зробити свої справи», неодноразово ловіть на собі погляди перехожих, що співчувають. Полегшіть собі прогулянку, зробіть все, щоб Ви назавжди забули про поганий настрій та постійне прибирання та купання після прогулянки під час дощу. Купити собаці дощовик, найрозумніше рішення. Адже так прекрасно не переживати, що шерсть зіб'ється на шматки або Ваш вихованець намокне і простирне, забрудниться в бруді.


Дощовики для собак досить компактні і легкі, не обмежують рухів Вашого вихованця і чудово поміщаються в сумочці, не займаючи при цьому багато місця. Тому купивши дощовик для собаки, дощ ніколи не застане Вас зненацька. 
Дощовики для собак у нашому магазині зроблені з якісних матеріалів, що забезпечують Вашому вихованцю здорову терморегуляцію за будь-яких температурних перепадів. А підібравши з нашої колекції дощовики для собак яскравих квітів і різноманітних принтів і аплікацій, Ви розженете хмари сірих і похмурих буднів, піднімаючи настрій собі, Вашому вихованцю і повз прохід. Вони просто не зможуть стримати посмішки, спостерігаючи за Вашим собакою. Індивідуальне пошиття зможе забезпечити Вам модель і фасон, що підходить саме Вашому вихованцю, враховуючи всі нюанси його фігури та особистих особливостей характеру. 
Підберіть до дощовичка для собаки, футболку для теплої та толстовку для прохолодної дощової погоди і Ваш вихованець виглядатиме завжди здоровим та стильним.

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!