FacebookInstagram

Betty

Одяг для собак

Головні убори для собак

Фильтр
Шапка капор

Код: 4203

280 грн

Коронка с жемчугом

Код: 3778

30 грн

Вязаная шапка хомут

Код: 3712

220 грн

Шапка зимова

Код: 3324

300 грн

Шапка Олень

Код: 3224

220 грн

Шапка

Код: 3223

220 грн

Шапки Бэтти

Код: 2983

350 грн

Новогодний колпачек

Код: 2930

240 грн

Кепка Новая

Код: 2842

280 грн

Шапка "Fox" черная

Код: 2827

220 грн

Шапка "Fox" коричневая

Код: 2826

220 грн

Шапка Аляска

Код: 2325

181 грн

Показано з 1 по 15 з 62 (всього 5 сторінок)

Головні убори для собак
Для собак є чимало цікавих аксесуарів. Дуже популярними стають головні убори для собак, які виконують велику кількість функцій. Це не просто черговий елемент гардеробу свійської тварини, але ще й можливість захистити собаку від переохолодження. Деякі породи собак швидко мерзнуть. Щоб голова перебувала у теплі, використовуються спеціальні шапки. У нас їх можна знайти у чудовому асортименті, вивчити всі моделі, отримати професійну консультацію.

Особливості головних уборів для собак

Вони є корисним елементом собачого гардеробу, який паралельно може виконувати і декоративні функції. Захистити домашнього вихованця від холоду дуже важливо. З ним постійно доводиться гуляти незалежно від пори року та погоди на вулиці. Тому захист від переохолодження стає особливо важливим. Якісні головні убори для собак можна купити під будь-які потреби та запити, якщо звернутися в наш інтернет-магазин.

Шапки використовуються насамперед для того, щоб захистити вуха тварини. Це ефективна профілактика різноманітних захворювань. Через вплив низьких температур або сильний вітер на вушні раковини тварини можуть початися запальні процеси. Застудитися на морозі дуже просто, а розуміти наслідки доведеться неймовірно довго. Для порід собак, у яких вуха звисають, ризик виникнення різноманітних захворювань особливо високий. Серед найпопулярніших діагнозів можна відзначити отит. Проблеми зазвичай викликають самі низькі температури, а додаткові чинники. Але краще використовувати головні убори для собак, щоб не довелося мати справу з негативними наслідками. Господарі зможуть заощадити на відвідинах ветеринарної клініки, а тварина зможе уникнути непотрібного стресу.

Профілактика захворювань за допомогою якісних шапок відрізняється доступністю. Тим більше, що тварина в якісно підібраному головному уборі виглядає ще привабливіше. Можна доповнити образ та спеціального одягу цікавою шапкою. Бажано носити її при негативних температурах щоразу, коли здійснюватиметься прогулянка. Для великих порід можна обійтися без шапки, але для дрібних вона має стати обов'язковим атрибутом. Також варто використовувати її для щенят. Запит на головні убори для собак Україна допоможе знайти хороший асортимент такої продукції.
Вона має наступні переваги:
-Практичність у використанні.
-Привабливі зовнішній вигляд.
-Функціональність.
-Можливість захистити тварину від холодів.

Купити головні убори для собак.
Придбати їх неймовірно просто, якщо звернутися до нашого інтернет-магазину. Пропонується гарний асортимент виробів для різних сезонів, собак різних порід. Можна попередньо ознайомитися з основними позиціями, знайти основні відмінності та характеристики.

Ми пропонуємо придбати високоякісну продукцію, виготовлену за всіма правилами. В асортименті представлено багато розмірів, кольорів та інших параметрів. У виробництві використовуються лише безпечні матеріали, які ідеально підходять для таких цілей. На головні убори для собак ціна у нас відрізняється демократичністю, що стає черговою причиною їхнього придбання. Собака в шапочці стає більш стильною, захищеною від негативних впливів з боку природних факторів. Така покупка буде дуже корисною.

Помилка на сайті:

Дякую!
Ваш коментар відправлений!